User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Kaip panaikinti „Yahoo!“ pašto dėžutę, kuria nesinaudoju?

Ilgiau, nei mėnesį nesinaudojus „Yahoo“ pašto dėžute ji yra išjungiama automatiškai, tačiau neištrinama. Kaip skelbiama „Yahoo“ pagalbos sistemoje, ilgiau, nei 4 mėnesius nesinaudojant „Yahoo!“ el. paštu, pašto abonementas yra panaikinamas.

Jei nenorite laukti 4 mėnesių, tiesiog atverkite šį puslapį ir patvirtinkite savo ketinimus ištrinti pašto abonementą. Kaip nurodoma „Yahoo“ puslapyje, informaciją kompanija išsaugos dar tris mėnesius, taip siekdama užkirsti kelią galimai sukčiavimo veikai.

Nepamirškite, kad pašalintas vartotojo vardas po 90 dienų taps prieinamas kitiems vartotojams, kurie galės užregistruoti abonentą ir siųsti laiškus jūsų senuoju adresu.

 

User Rating: 2 / 5

Star ActiveStar ActiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Kaip būtų galima pakiesti vidini IP į išorinį?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Pirmiausia reikia žinoti ar apskritai tai yra įmanoma, t.y. ar jūsų interneto paslaugų teikėjas vartotojams skiria išorinius IP adresus. Kai kurie interneto paslaugų teikėjai (IPT) savo vartotojams suteikia tik vidinius, t.y. lokalaus tinklo IP adresus, kurie nėra tiesiogiai pasiekiami iš išorinių tinklų.

Turint tokio tipo interneto paslaugas išorinį IP galima gauti tik tuomet, kai IPT pakeis savo paslaugas ir vartotojui skirs išorinį IP. Kaip taisyklė, jei vartotojui nebuvo skiriamas išorinis IP adresas, tai už jo gavimą reikės papildomai susimokėti, nes dabar naudojamų ketvirtosios kartos IP adresų erdvė yra gana ribota ir laisvi adresai, kai kuriuose regionuose jau ima baigtis.

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Labai patinka svetainė www.davidoff.us.lt . Aš ten užsuku kasdien, tačiau iškilo problema, kuri kartojasi kas kažkiek laiko. Užsukus į šią svetainę ekrane pateikiama tik: „This account has been suspended. Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources". Kodėl taip? Ką daryti kad to daugiau nebūtų?

Minėta svetainė naudojasi us.lt bendrovės svetainių įkurdinimo paslaugomis. Ir sprendžiant iš pranešimo, svetainės autorius neapskaičiavo savo svetainės populiarumo ir įsigijo nepakankamą svetainės įkurdinimo paslaugą. Išnaudojus užsakytos paslaugos duomenų srauto ar kito ištekliaus, skiriamo tam tikram laikui, kvotą, serveriai blokuoja prieigą prie šios svetainės, nurodydami tokią priežastį. 

Deja, šiuo atveju nelabai ką galite padaryti. Svetainė atsigaus tik tuomet, kai svetainės administratorius susimokės us.lt už geresnį planą arba praeis tam tikras laiko tarpas (para, savaitė ar mėnuo) ir vėl svetainės naudoti ištkliai bus skaičiuojami iš naujo. Jei žinote, kas administruoja svetainę, tai galite pranešti administratoriui apie šią problemą, jei manote, jog jis apie tai nežino.

Tiesa, kartais vartotojai gali padėti svetainei, ją paremdami finansiškai. Kaip taisyklė finansinė parama būna tiesioginė - koks nors abonentinis mokestis ar dotacija arba netiesioginė - leidimas rodyti savo naršyklėje internetines reklamas. Nepamirškite to!

User Rating: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive

Ar galima kaip nors prijungti 2 kompiuteriams internetą, nenaudojant kelvedžio, jei interneto tiekėjas yra davęs tik vieną IP adresą ir internetas veikia tik viename kompiuteryje.

Galima, tačiau tam reikės įsigyti papildomą tinklo plokštę ir antrąjį kompiuterį prijungti prie internetą turinčio kompiuterio papildomos tinklo plokštės. Kitaip tariant, internetą turintis kompiuteris antrajam yra nurodomas, kaip kelvedis. „Windows“ sistemose internetui dalinti yra numatyta „Internet Connection Sharing“ (ICS) funkcija.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
Na, Kino Zal, tai interneto svetainė, siūlanti filmus ir veikianti, kaip Torrent tracker'is, o ne Torrent programa. Bent jau tokios programos kažkaip neteko aptikti. Iš nurodytų sistemos išteklių duomenų ir operacinės sistemos kyla įtarimas, kad bus atsiremta į Vista TCP/IP ribojimą. Straipsnyje pateikta nuorododa, kaip padidinti Vista Home TCP IP ryšio seansų skaičių. Taip pat pabandykite kitą torrent programą ar pabandykite pakaitalioti ryšio seansų skaičių (connections) ir apriboti jį, pavyzdžiui, 100. O dėl kalbos, tai kalbos keitimas oficialiai numatytas tik Ultimate versijoje, o Home kalbos keitimo nėra. Taigi teks pirkti sistemos atnaujinimą. Neoficialiai, hmmm. reikia iėškoti Hack'o. Vienas tokių aprašytas http://www.froggie.sk/ puslapyje.