Gal žinot kokios nemokamos CD įrašančios programos skaito VLC muzikinius failus? Maniškė „Nero“ kažkodėl neskaito.

VLC neturi savo muzikinių failų formato, nes tai yra universalus audo/video failų grotuvas. Įdiegus VLC, jis pasiūlo užregistruoti įvairias garsinius failus šiam grotuvui. Taigi, pirmiausia reikėtų nustatyti, kokio tipo muzikos rinkmenų „Nero“ negali atverti. Tam pažymėkite rinkmeną, kurios negali atverti „Nero“, ir spragtelėję dešiniu pelės klavišu, pasirinkite „Properties“ („Savybės“). Patyrinėkite, kokio tipo tai rinkmena ir paieškokite ar „Nero“ negali atverti šio tipo rinkmenų apskritai, ar tiesiog programai trūksta kažkokio įskiepio („plugin“).

 

„Nero“ šiaip yra viena iš funkcionalesnių CD/DVD įrašymo programų, tačiau ji nebūtinai bus suderinama su visais įmanomais garso formatais.  Iš nemokamų programų „Windows“ terpei gausesniu funkcionalumu pasižymi „CDBurnerXP“ programa.

 

Jei kompiuteryje yra koks nors egzotinis garso rinkmenų formatas, tai gali būti, jog norint iš šių rinkmenų sukurti muzikinius CD diskus, rinkmenas teks perkonvertuoti kitu formatu. Internete galima rasti ne vieną garso rinkmenų konvertavimo programą. konkrečią nurodyti sunku, nes jų labai daug ir jų funkcionalumas yra panašus. Be to, nėra tiksliai aišku, kokios rinkmenos negali atverti „Nero“.