Paspaudus „Ctrl + Alt + Del“ parodomas pranešimas, kad administratorius uždraudė šį veiksmą. Kažkur teko skaityti, kad tokią problemą galima ištaisyti, pakeitus atitinkamas registro nuostatas. Kompiuteryje NOD32 antivirusinė jokių kenkėjų neaptiko. Manau, kad būtent dėl šios problemos csdm konsolėje neveikia jokia komanda.

Užduočių tvarkyklės sužadinimas „Ctrl + Alt + Del“ klavišų kombinacija paprastai yra uždraudžiamas kompiuterių administratorių siekiant padidinti kompiuterinės darbo vietos saugumą. Tačiau neretai tokių veiksmų imasi ir kompiuteriniai kenkėjai, taip apsunkindami kenkėjo aptikimą bei pašalinimą. Neretai kenkėjai taip pat uždraudžia vykdyti ir regedit programą, kurios reikia registro nuostatoms pakeisti.
Norėdami pakeisti kompiuterio saugumo nuostatas, sužadinkite kompiuterio saugumo politikos keitimo programą, Start -> Run lauke įrašę gpedit.msc. Atsivėrusiame „Group Policy“ lange atverkite ir patikrinkite šių skilčių nuostatas:
  • User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Ctrl+Alt+Delete options
  • User Configuration -> Administrative Templates -> System
  • User Configuration -> Administrative Templates -> Windows Component -> Windows Explorer

Įsitikinkite, kad šiuose skyriuose nėra uždraudžiama sužadinti užduočių tvarkytuvės, paspaudus „Ctrl + Alt + Del“, nedraudžiama sužadinti „regedit“ ir pan. Panaikinę draudimus, galėsite sužadinti reikiamas sistemos administravimo programas. Tuomet sužadinkite užduočių tvarkytuvę ir patikrinkite ar kompiuteryje nėra kokių nors pašalinių procesų. Tiesa tam geriau naudoti ne įprastinę užduočių tvarkytuvę, o „Sysinternals“ sukurtą „Process Explorer“.

CSDM, jei tai „Couter Strike“ turnyro valdymo programa neturėtų būsi susijusi su šiomis OS problemomis. Jos neveikimo priežasčių derėtų ieškoti kitur. Pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad prie CSDM programos prisijungiate vartotoju, kuris turi teisę vykdyti administratoriaus komandas.