„Fedora Project“ paskelbė pabaigusi vienuoliktosios "Fedora Linux" operacinės sistemos tobulinimo darbus ir pateikusi šią sistemą bendruomenei. Naujojoje „Fedora“ sitemoje numatyta galimybė naudoti ext4 failų sistemą bei naujausias „Gnome“, KDE ir XFCE vartotojo aplinkų versijas. Ši „Linux“ versija yra pagrindas vienai populiariausių komercinių „Linux“ sistemų - „RedHat Enterprise Linux“ (RHEL), kurios dažnai prireikia, norint naudoti komercines „Linux“ programas. Tiesa, kartais galima išsisukti ir su bendruomenine „CentOS“, tačiau tai jau visai kita tema.

Naujojoje „Fedora“ versijoje buvo parobulintos garso derinimo, vartotojų atpažinimo, pasitelkus pirštų atspaudus, grafinės aplinkos panaudojimo, nuo pat ankstyvojo sistemos įkrovos etapo bei sistemos atnaujinimo funkcijos. Pastarąją, pavadinta „Presto“ verta panagrinėti atidžiau. Paprastai sistemos atnaujinimo rinkiniai yra visaverčiai atnaujintų sistemos modulių archyvai, o ne vien pataisos. Pasitelkus „Presto“, „Fedora Linux“ bus galima naujinti, atsisiunčiant tik pačius pataisymus, o ne visaverčius diegimo rinkinius. Norint pasinaudoti šiuo funkciuonalumu, vartotojui pakaks tik įdiegti „Presto“ modulš į savo kompiuterį, surinkus komandą yum install yum-presto.

Išsamų vienuoliktosios „Fedora“ versijos pakeitimų sąrašągalite rasti šiame puslapyje, diegimo vadovą rasite čią, o pačią sistemą galite atsisųsti, spragtelėję šią nuorodą. O pačią sistemą galite atsisiųsti „Bittorrent“ tinklu arba iš artimesio veidrodinio serverio.