Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Atrodo elektroninių leidinių rinka pasiekė lūžio tašką. Kaip skelbia didžiausias elektroninės prekybos portalas „Amazon.com“, kiekvienam šimtui popierinių knygų portalo klientai įsigijo 180 elektroninių knygų. Taigi elektroninių leidinių jau dabar nuperkama beveik du kartus daugiau.

Kaip nurodo „Wall Street Journal“, tam smarkiai pasitarnavo „Kindle“ elektroninių knygų skaityklės kainos sumažėjimas. „Amazon“ pavyzdžiu pasekė ir pagrindinės jos konkurentės - knygynas „Barnes & Noble“ bei „Sony“ korporacija. Jos taip pat atpigino savo įrenginius.

 

Jei tokios tendencijos išsilaikys, tai netrukus elektroniniai leidiniai taps masine preke. Tam taip pat žada pasitarnauti ir naujos kartos įrenginiai, kurie turėtų pakeisti dabartinius monochrominius įrenginius. Nors jie ir leidžia skaityti knygas patogiai, tačiau jie neturi ekranų, galinčių rodyti dinaminį spalvotą vaizdą.

Tiesa, išsprendus įrenginių problemas, būtų labai šaunu išspręsti ir elektroninių leidinių problemas, kurios kliudo vartotojams mėgautis turiniu, už kurį jie sumokėjo pinigus. Tai, kad nusipirktos knygos skaityti negali kada panorėjęs ir kokiu panorėjęs įrenginiu nėra normalu. Tos „apsaugos“ nuo kopijavimo yra kliūtis vartotojui, o ne piratui.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti