Aplinkos agentūra matuoja taršąAplinkos apsaugos ministerija paruošė naują interneto puslapį, kuriame bus pateikiama visa Aplinkos apsaugos agentūros informacija. Nuo šiol visa nauja informacija bus pasiekiama www.gamta.lt adresu. Kaip rašoma ministerijos puslapyje, tikimasi, kad naujasis puslapis bus lengviau pasiekiamas, informacija lengviau ir greičiau surandama bei iš anksto atsiprašome už visus galimus nepatogumus sukeltus perėjimo prie naujojo tinklapio http://gamta.lt.

Aga, puslapis tikrai naujas, tiksliau dar žalias, nes aplinkos užterštumas matuojamas kadrais per sekundę, kuriuos generuoja „GeForce“ ir „Radeon“ vaizdo plokštės. Laughing Neskaitant jau to, kad  puslapio titulinis reklaminis skydelis nurodo, kad puslapis yra „Informacinis portalas aplinka.lt“, o pati svetainė yra gamta.lt adresu. 

Būtų labai juokinga, jei nebūtų gaila pinigų, kurie buvo skirti šiam viešajam projektui. Visai tikėtina, kad ir šis tinklalapis kainavo gana apvalia sumelę, o daromas buvo tarsi studento laboratorinis.

Už nuorodą dėkingas bendraforumiečiui iš lrytas.lt forumo