Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

PlayStation 3Skandalingai pagarsėjusi su savo „Trojos Arklio“ apsaugomis nuo muzikos CD kopijavimo, „Sony“ kompanija vėl lipa ant to paties grėblio. Tiesa, šį kartą „Sony“ patikimai apsisaugojo išankstiniais teismo sprendimais ir išankstiniu vartotojų sutikimu, atnaujinant „PlayStation 3“ aparatinę programinę įrangą.

Kompanija apie savo ketinimus jau pranešė seniau, praėjusių metų pavasarį pakeitusi „PlayStation 3“ įrenginio naudojimosi licenciją. Jau tuomet kompanija aiškiai vartotojams davė suprasti, jog vartotojų pirkti įrenginiai, vartotojams nepriklauso. Kompanija tiesiog maloniai vartotojams leidžia naudotis jų sukurtais įrenginiais, o prireikus ji bet kada gali pakeisti įrenginio funkcionalumą, jei jis pasirodys kompanijai netinkamas.

Jei tikėti „PlayStation 3' entuziastais, kuriančiais naujas savadarbes aparatines programas šiam žaidimų kompiuteriui ir erzinantiems „Sony“ kompaniją, tai  kompanija akivaizdžiai tai patvirtino savo veiksmais.

 

 

Anot „Jail Break Science“ svetainės naujienos, naujausioje oficialioje „Sony“ programinėje yra „Trojos arklio“ kodas, „Sony“ kompanijai leidžiantis bet kada prisijungti prie jūsų „PlayStation 3“ kompiuterio ir ten šeimininkauti. Vartotojui prisijungus prie oficialaus PSN tinklo, kompanija kompiuteryje gali sužadinti savo programą, kuri gali vartotojo patogumui gali patikrinti kompiuterio programinį inventorių, atnaujinti tvarkykles, ištrinti piratines žaidimų kopijas, išjungti galimybę įkrauti „Linux“ sistemą ir taip toliau.

Jei jūs manote, kad kompanija negali to padaryti -- jūs klystate, nes jūs pats sutikote su naujausios programinės įrangos naudojimosi taisyklėmis, parodytomis drauge su naujausia „Play Station3“ aparatinės programinės įrangos pataisa. Taip sakant mielai kviečiame, mes jums pasiūlysime kokios tik norite spalvos kilpas, iš švelnaus šilko, kad negraužtų jūsų kaklų, juk męs rūpinamės savo verg^H^H^^Hvartotojais...

Na, o nenorintys diegti šios pataisos -- liks be galimybės žaisti žaidimus tinkle, naudotis vaizdo įrašų ir kitų skaitmeninių paslaugų platinimo portalu ir t.t.

Jūsų teisė rinktis. ;)

Beje, tokią pačią taktiką taiko ir „Microsoft“, kuri blokuoja modifikuotus „Xbox 360“ kompiuterius ir aptikusi „čipuotą“ kompiuterį, nebeleidžia jam naudotis tinklo paslaugomis. Visam laikui.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti