Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Rekės:
duonos,
batono,
tepamo sūrelio,
sviesto
pomidoro,
agurko,
alyvuogių (žalių arba juodų, pagal skonį)
džiovintų slyvų arba džiovintų abrikosų
lydyto sūrio (skaniausiai gaunasi su kietuoju sūriu, pvz Džiugas, bet galima imti bet kokį kita, mėgstamą)
kumpio, lašišos

 Iš pateiktų produktų gaminsime kelių rūšių sumuštinukus.

SUMUŠTINUKAI SU KUMPIU IR LAŠIŠA.
imam duoną ir batoną (batoną arba forminę baltą sumuštinių duoną dar galima ir paskrudinti skrudintuvėje), nepjaustom pluteles. aptepam lydytu sūreliu, susipjaustom nedideliais norimos formos gabalėliais (trikampėliais, keturkampiai, apskritimai, viską vieno kasnio dydžio). susipjaustom lašišą, kumpį, agurką griežinėliais, pomidorą griežinėliais. Ant duonos ar batono užtepto sūreliu dedam gabalėlį kumpio arba lašišos, ant viršaus ant vienų sumuštinukų agurką, ant kitų pomidorą, ant viršaus uždedam po alyvuogę, sumuštinukus persmeigiam sumuštinių smeigtukais ar dantų krapštukais ir dedam į lekštę.

SUMUŠTINUKAI SU SŪRIU IR SLYVOMIS (arba abrikosais).
Taip pat imam paskrudintą batoną,susipjaustom norimais gabaliukais, tepam sviestu, ant viršaus dedam sūrį (kietąjį ar kitą mėgstamą), ant sūrio džiovintą slyvą arba abrikosą (jei labai dideles pjaunam jas pusiau), puošiam alyvuoge arba galim jos nedėti jei nemėgstam, smeigiam smeigtuku ir dedam į lėkštę.

SUMUŠTINUKAI SU KUMPIU, SŪRIU IR SLYVOMIS.
Susipjaustom sviestu aptepą duoną ar batoną norimos formos gabaliukais, at viršaus dedam kumpį, ant jo sūrį, ant sūrio džiovintą slyvą arba abrikosą, persmeigiam smeigtuku ir dedam į lėkštę.

Iš turimį produktų galima pasigamintį ir dar įvairesnių skonių sumuštinukų, tik reikia nepatingėti derinti įvairius produktus tarpusavyje.

Skanaus

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti